СФНУ
11
Лет опыта
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (2)

  • MATTIS Львів
    315 000 $
    2 100 $/м²

    Водогонная ул., 2-A

    2 комнаты
    150 / 50 / 18 м²
    этаж 10 из 11
    2016 год постройки
    2 дня назад
    ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ ! Продаж 3-ьох кімнатної дворівневої квартири з неймовірним панорамним виглядом на місто. ЛОКАЦІЯ вул. Водогінна • площа 150 м2 поверх 10-11 Планування: • 1ий поверх - кухня, повністю обладнана усією технікою (посудомийна машинка, душовка, мікрохвильова піч, газова варильна поверхня). - є вихід на відкритий балкон. - вітальня із обідньою зоною - зона відпочинку та засклений другий балкон - гостьовий туалет • 2ий поверх - спальня із заскленим балконом - велика ванна кімната з панорамними вікнами, з окремостоячою ванною, душовою кабіною, біде та двома умивальниками - гардеробна кімната -дитяча кімната із лоджією з робочим місцем • автономне опалення (дв...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • MATTIS Львів
    220 000 $
    2 676 $/м²

    Погулянка ул., 22б

    БЕЗ КОМИССИИ Погулянка
    2 комнаты
    82 / 43 / 13 м²
    этаж 1 из 5
    2008 год постройки
    2 дня назад
    ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж двокімнатної квартири в елітному районі міста Львова - Погулянка. ЛОКАЦІЯ вул. Погулянка •загальна площа 82.2 м2 - житлова 42.9 м2 - кухня 12.6 м2 • поверх 1 з 5 • опалення індивідуальне газове • будинок 2010р., з власним подвір'ям та парковкою • є ліфт Планування: - кухня з виходом на балкон - простора вітальня з виходом на балкон - спальня - гардероб - два санвузли (душова, ванна) Квартира у чудовому стані. Класичний дизайн з елементами ліпнини. Меблі та техніка частково залишаються. Під'їзд доглянутий, сучасний ліфт. Також до квартири закріплена комірка на поверсі та паркомісце на подвір'ї. Закрита територія, в'їзд через автоматичні ворот...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.